سلام

راستش نمی خوام با غر شروع کنم ولی این روزها من تبدیل به یک مامان حسود شدم می گید چرا الان توضیح میدم.

بعد از ظهر بعد از ساعت کاری سریع خودم رو می رسونم خونه مامانم ،وقتی از در وارد می شم و بهش سلام می کنم یه نیم نگاهی بهم می کنه و بعد صورتشو برمی گردونه و مشغول کار خودش می شه. سریع بغلش می کنم صورتشو بر می گردونه من هم می رم  لباسهامو عوض می کنم دست و صورتم رو می شورم می آم بغلش می کنم حسابی ماچ اش می کنم اما خیلی تحویل نمی گیره دو ساعت باهم بازی می کنیم یه ذره می خنده بهش شیر می دم بعد انگار تازه داغ دلش که نبودن من در طول روزه تازه می شه یادش می افته که باید بیشتر به من کم محلی کنه از اون به بعد هر قدر باهاش بازی می کنم  فقط یه نیش خند بهم می زنه، البته خودم می دونم این واکنش مربوط به دور بودن از منه ولی خب دارم تلاش می کنم که وقتی از سر کار برگشتم بیشترین وقتم رو باهاش بگذرونم.

وقتی هم که می ریم خونه اصلا دوست نداره روی زمین باشه باید بغلش کنم و به یکسری از کارها برسم اگر هم می زارمش زمین باید حتما کنارش باشم.

 

حالا رفتارشو با باباش داشته باشید

تا در رو باز می کنه و صداش میکنه سریع سرشو به سمتش بر می گردونه شروع می کنه براش دست و پا زدن با، با، با کردن جیغ زدن دستهاشو ازهم باز میکنه تا بیاد بغلش کنه باباش هم قبل از لباس عوض کردن و دست و رو شستن می آد بغلش می کنه اون هم حسابی براش آواز می خونه و با کوچکترین صدای باباش غش غش می خنده، وقتی باباش می ره لباساشو عوض کنه و آبی به دست و روش بزنه حسابی خودش رو کش و قوس می آد تا پیداش کنه تا از اتاق یا دستشویی می آد بیرون حسابی براش دلبری می کنه.

 

حالا منو داشته باشید

حسابی حالم گرفته می شه از یکطرف دلم براش می سوزه از یک طرف به خاطر رفتارش با من حسابی بغض می کنم گاهی هم گریه ام می گیره.

حالا روزهای تعطیل که من خونه هستم اینطوری نیست از صبح که بیدار میشه می بینه من کنارش هستم حسابی باهم بازی می کنیم اون هم غش غش می خنده.

بهم می گن سعی کن آروم باشی به مرور زمان عادت می کنه ولی نگرانم......

 

بهار-بیست دات کام   تصاویر زیبا سازی وبلاگ    www.bahar-20.com

حالا سه تا عکس از این جیگر مامان

 عکس حذف شد

 عاشق روزنامه ، کتاب ، مجله، کیسه فریزر

 بهار-بیست دات کام   تصاویر زیبا سازی وبلاگ    www.bahar-20.com

 عکس حذف شد

 

 بهار-بیست دات کام   تصاویر زیبا سازی وبلاگ    www.bahar-20.com

 عکس حذف شد