این روزها

سلام

می دونم که خیلی وقته چیزی ننوشتم

می دونید مشکل کجاست؟ اینه که موضوعاتی که توی این مدت پیش اومده  شاید به نظر من جالب باشه  و برای مخاطبم جذابیتی نداشته باشه به  همین دلیله که خیلی وقته چیزی ننوشتم.

این روزها مادرم داره برای خواهرم جهاز می خره و هر جا می رن محمد حسین رو هم با خودشون می برن اینقدر ذوق می کنه که نگو.

مثل یه مرد اول وارد مغازه می شه یه دوری توی مغازه می زنه بعد بر می گرده و منتظر مامانم می شه ببینه چی رو داره نگاه می کنه یا از فروشنده می پرسه؟

مامان و خواهرم وارد مغازه ای می شن که دراور و بوفه دارن  محمد حسین یک دفعه دیده که خواهرم دره بوفه و دراور رو باز می کنه تا داخلش رو ببینه از اون به بعد توی هر مغازه ی که وارد می شدن سریع می رفت در کشوها رو باز می کرد و مامانم رو صدا می کرد که بیا و ببین.

وقتی که وسایل ها رو هم آوردن ماجرایی داشتیم با این وروجک، دلش می خواست کمک کنه، تصورکنید داشتن بوفه رو از پله ها می بردن بالا، که یه فندق لای پاهای مامان و بالا یه گوشه بوفه رو گرفته بود و زور می زد و تند تند می گفت یا عیی (یا علی)

پست بعد عکس می زارم

/ 16 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان تاتمه

ای جاااااااانم آدم دلش میخواد این فندق رو قورت بده[بغل] یا عیییی[بغل]علی یارت و نگهدارت باشه فسقلیه خوردنیه من[ماچ]

مامان سمیرا

الهی علی یار و نگه دارت باشه خوشگل من دلم برات تنگ شده کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عسل بانو

الهی من قدای مردونگیش بشم ققنوس نازم .... عاشقشم/

مامان

سلام آخی نازیییییی چقدر این بچه ها کاراشون بامزه است[نیشخند]

مریسام

[گل]واي نازي به اين گل پسر از طرف من ببوسش منتظر عكسهاي قشنگش هستم. انشاالله خواهرات خوشبخت و عاقبت بخير بشه

صدف

سلام ققنوس جونم ... خدا اين پسر كوچولو و شيرينت رو نگه داره ... واقعا خيلي بامزه و كاريه ... معلومه از اون پسراي فعاله ... درمورد خواهرتون هم اميدوارم خوشبخت باشن و جهيزيه اش هم مباركش باشه ... [ماچ][ماچ][ماچ] اين بوس ها مال محمدحسين جونمه ... [گل][گل]

گوبولی

علی نگه دارت باشه.مرد کوچک! پس عروسی در پیش دارید.... مبارکه. خوشبخت باشن

ندا مامان ستایش

سلام خانمی مهم نیست که مطالبت برای خواننده جذابیت داشته باشه یا نه مهم خودتی اینه که مسائلی که برات جالبه اینجا ثبت میشه و به یادگار میمونه پیشنهاد میکنم از تمام کارای محمد حسین اینجا بنویسی تا براش به یادگار بمونه به نظر خواننده ها هم خیلی اهمیت نده اینجا دفتر خاطرات شماست